Cepli (Sunum) Dosyası

Cepli Dosya ile müşterilerinize fiyat tekliflerinizi, yazışmalarınızı, sunum çalışma notlarınızı veya gönderi belgeleriniz içine koyabileceğiniz firmanızı temsil eden evrakları koymanız için oldukça kolaylık sağlayan bir araçtır.

Cepli Dosya ebatları 22×31 cm boyutlarında hazırlanarak basılır. Dilerseniz sizin belirlediğiniz Cepli Dosya ebatlarını da sipariş verebilir, istediğiniz ölçü ve şekillerde dosyalar hazırlatabilirsiniz.
Firmanıza ait gerekli evrakları yerleştirdikten sonra Cepli Dosya üzerine yerleştirebileceğiniz kartvizit cebinin de olması da oldukça önemlidir.
Bu kartvizit sayesinde Cepli Dosya ile sunum yaptığınız firmaya firma bilgilerini kayıp etmeyecek bir şekilde firma bilgileri ve iletişim bilgilerine sürekli olarak kolay bir şekilde ulaşılması için kolaylık sağlar.

Cepli Dosya tek bir kapakta basılabildiği gibi çift olarak da üretim yapılabilir. Genel olarak 350  parlak ve mat kuşe kâğıtlara basımı yapılan Cepli Dosya isteğe bağlı olarak farklı kağıt seçenekleri ile de kullanılabilir.

Şirketlerin kurumsal ihtiyaçları için basılan Cepli Dosya kullanım amacı ve türüne göre çeşitlilik gösterir. Ebatları ve üzerindeki tasarımlar da farklılık olması şirketlerin isteklerine göre değişir. Cepli Dosya sunum için bir avantajdır.

Bir cevap yazın