Gaziantep Matbaa Firmaları

defterr baskiiKartvizit
Kartvizit yapımında çok farklı özellikte işçilik kullanmayı seviyoruz. Matbaa baskı sisteminde kartvizit üretimi yapmak diğer işlere göre daha kolay gözükmesine rağmen zor ve zahmetli işler kategorisinde görmekteyiz.

Antetli Kağıt

Kartvizit yapımında çok farklı özellikte işçilik kullanmayı seviyoruz. Matbaa baskı sisteminde kartvizit üretimi yapmak diğer işlere göre daha kolay gözükmesine rağmen zor ve zahmetli işler kategorisinde görmekteyiz.

Katalog

Firma ve ürün tanıtımı için kullanılan ürünlerin tasarım ve baskısı matbaamızda üretimi yapılmaktadır. Farklı özellik ve işçiliklerle alternatif modeller mevcuttur.
dijitalbaskiiZarf

Yazışmalarda kullanılan zarflar. Farklı modellerde özel üretim yapılmaktadır. İpli zarf, körüklü zarf,

Not Kağıtları

Küp blok, bloknot, defter gibi ürünleri matbaamızda farklı özellikte özel imalat yapılmaktadır. İstediğiniz özellikteki ürünler hakkında bilgileri info@protep.com.tr adresine göndereceğiniz postanıza en uygun fiyatları gönderelim.

Dosya ve klasörler

Firma sunumlarınızda yardımcı olan bu ürünler farklı özellik ve modellerde yapılmaktadır. İstediğiniz özellikteki ürünler hakkında bilgileri info@protep.com.tr adresine göndereceğiniz postanıza en uygun fiyatları gönderelim.

Takvim

Tanıtım için kullanılan takvimler, Masa Takvimi, duvar takvimi, Gemici takvimi özelliklerinde yapılmaktadır. İstediğiniz özellikteki ürünler hakkında bilgileri info@protep.com.tr adresine göndereceğiniz postanıza en uygun fiyatları gönderelim.

Broşür, Föy, El İlanı
Ürün ve hizmetlerin satışında, kalitesi kadar, onları müşterilerinize nasıl sunduğunuz da önemlidir. Dolayısıyla satış ekiplerinin en önemli yardımcılarından olan katalog, broşür, föy ve el ilanlarının çok iyi tasarlanması ve basılması gerekmektedir. Gaziantep Matbaa; tasarım ve baskı konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yardımcı olur.

Etiket

Her türlü yüzeye, hava koşuluna, şekle, kullanım alanlarına uygun etiketler firmamızca imal edilmektedir. Tabakasından kolayca çıkarılması için özel bıçaklarla yarım kesilen etiketlerin üzerine, isteğe göre, selefon veya vernik uygulaması da yapılmaktadır.

Afiş
İstenilen ebatlarda ve kâğıt çeşitlerinde afiş tasarımı ve baskısı yapılmaktadır. Hedef kitleye vereceği mesajın süresi ve dizaynındaki farklılık nedeniyle afişin diğer görsel kağıtlara göre tasarımı farklıdır. Az kelime ile çok şey anlatmak için yaratıcı ve çarpıcı bir grafiğe ihtiyaç vardır.

Aradığınız yaratıcılık Gaziantep Matbaa‘da…..

Dergi ve Defter

Tasarımı yapılmış veya hazırlanacak defter, dergi, veya kullanım kılavuzları, firmamızca organize olarak tasarımdan üretime en etkin teknik ile hazırlanıp teslim edilir. İsteğe göre baskıda, kağıt gramajında ve gerekiyorsa cildinde farklı uygulamalar yapılmaktadır. Eğer grafik tasarımı kendi bünyenizde yaptıramıyorsanız size bu konuda da hizmet verebiliriz. Müşteri temsilcimizle detayları görüşüp baskı işinizi şekillendirebilirsiniz.

Karton Çanta

Karton Çanta Özellikleri: Karton(Amerikan Bristol), Kraft ve 1. Hamur Çantalar
Karton Çanta Çeşitleri:

  • Dikey Çantalar
  • Yatay Çantalar
  • Geniş Körüklüler
  • Battal Boy Çantalar
  • El Geçmeli Çantalar
  • Zarf Tipi Çantalar
  • Mekik Kutular
  • Şişe Çantaları
  • Röntgen Çantaları
Posted in: